0850’li Numaralar ve 0850 Numara Tahsisi

0850 Alan Kodlu Numaralar Nedir?

0850 kodu ile başlayan numaralar bölge bağımsız numaralardır. Bulunduğunuz yerden herhangi başka bir yere taşınmanız durumunda telefon numaranızı transfer ettirmek zorunda kalmazsınız. Numaranız adresiniz ile bağlantılı değildir. Internet bağlantısının bulunduğu her yerde, VoIP santralinize dahil edilmiş cihazınızla beraber numaranızı kullanabilirsiniz. 0850 alan kodlu numaralar (0850 222 veya 0850 333 ile başlayanları örnek gösterebiliriz) aynı 0212 / 0262 gibi Türkiye’ye özel numaralardır, yurt dışı numaralar değillerdir.

0850 Alan Kodlu Numara Nasıl Alınır?

Bireysel veya kurumsal olarak iki şekilde başvuru yapılabilir. Başvuru türüne göre gerekli evraklar değişiklik gösterir. Evraklar tarafımıza ulaştıktan sonra 2-3 gün içinde hattınız kullanıma açılır. Aşağıdaki "Beni Arayın" formunu doldurup göndermeniz halinde, konu ile ilgili uzmanımız bilgi vermek için sizi arayacaktır. İsim ve numara bilgileriniz asla kimse ile paylaşılmaz veya satılmaz, numaranıza hiçbir mesaj gönderilmez, bilgilendirme harici arama yapılmaz.

Ödeme Seçenekleri

Faturalı veya ön yüklemeli (kredili) seçenekler mevcuttur. Ön yüklemeli hesapta yılda bir kez ödeme yapmanız yeterli olmaktadır. Hiç bir ekstra ücretlendirme yoktur ve hattınızla arama yapmadığınız takdirde bir ödeme yapmazsınız.

Bulut Telefonu Santrallerini İnceleyin

Bulut Telefonu Kullanıcıları

Tüm şubelerimizle ücretsiz ve sanki aynı binadaymış gibi görüşebiliyoruz.

Ayrıca telefon faturalarımız ciddi anlamda azaldı.
Wienerwald Türkiye
İsim ve numaranızı bırakın, biz sizi arayalım.
İsim ve numaranız asla kimse ile paylaşılmaz, kimseye satılmaz. Numaranıza hiçbir mesaj gönderilmez, bilgilendirme harici arama yapılmaz.

Altyapımız


Bulut Telefonu bir PlusClouds ürünüdür.

Birçok cihazda çalışabilen, yeni teknolojinin faydalarını kullanıcılarına yansıtan bu ürünü geliştiren PlusClouds,
yüksek kaliteli hizmet sağlamak için dünyanın lider markaları ile çalışıyor.
Copyright © 2011-2017 PlusClouds
Bu web sitesindeki bilgiler izin dahilinde kullanılabilir.