VoIP ve Bulut Telefon Hizmetleri
Bulut Telefonu Menu Left
Bulut Telefonu E-Posta Gönderininfo@plusclouds.com Bulut Telefonu Bizi Arayın0 850 321 88 99
Bulut Telefonu Menu Right
VoIP Ücretlendirme VoIP Nedir? VoIP Telefon Nedir? Hakkımızda / İletişim

0850’li Numaralar ve 0850 Numara Tahsisi

0850 Alan Kodlu Numaralar Nedir?

0850 kodu ile başlayan numaralar lokasyon bağımsız numaralardır. Yani, bulunduğunuz yerden herhangi başka bir yere taşınmanız durumunda dahi telefon numaranızı transfer ettirmek zorunda kalmazsınız. Numaranız adresiniz ile bağlantılı değildir. Internet bağlantısının bulunduğu her yerde, VoIP santralinize dahil edilmiş cihazınızla beraber numaranızı kullanabilirsiniz. 0850 alan kodlu numaralar (0850 222 veya 0850 333 ile başlayanları örnek gösterebiliriz) aynı 0212 / 0262 gibi Türkiye’ye özel numaralardır, yurt dışı ile alakaları yoktur.

a0850 Alan Kodlu Numara Nasıl Alınır?

Bu numaralara başvuru, bireysel veya kurumsal olarak iki şekilde yapılabilmektedir. Başvuru türünüze göre gerekli evraklar değişiklik gösterebilir. Başvuru esnasında bununla ilgili detaylı bilgilendirme tarafımızdan yapılmaktadır. Dilerseniz bizimle iletişime geçerek aklınızdaki tüm soruları bize iletebilirsiniz. Gerekli belgeler tarafımıza ulaştırıldıktan sonra 2-3 gün içinde hattınız kullanıma açılacaktır.

Ödeme Seçenekleri

GSM operatörlerinde olduğu gibi faturalı veya ön yüklemeli (kredili) seçenekleri mevcuttur. Ön yüklemeli hesapta yılda bir kez ödeme yapmanız yeterli olmaktadır. Hiç bir ekstra ücretlendirme yoktur ve hattınızla arama yapmadığınız takdirde bir ödeme yapmazsınız.